English (United Kingdom)Čeština (Česká republika)

ONDA

 • ONDA

  Jako tradičně, DEKA opět vypustila další měnič hry!

  Je to Onda, jediný systém využívající CoolwavesTM, speciální mikrovlny, které selektivně cílí na tukové buňky, aby došlo k redukci lokálního nahromadění tuku bezpečnou, účinnou a neinvazivní cestou.

  Výzkumný a vývojový tým DEKY vyvinul chytrou sondu, která bude brzy patentovaná. Tato sonda navádí elektromagnetické pole do tukových buněk (adipocytů) v snaze je zničit, zatímco integrovaný chladící systém ochraňuje kůži. To zaručuje bezpečnost a komfort pacienta.

   

  Nový zdroj mikrovln od DEKY byl vyvinut, aby poskytoval neinvazivní systém účinně působící na hlavní vady na kráse, které vyžadují remodelaci těla:

  • Lokální nahromadění tuku: Hluboká sonda umožňuje chytrým mikrovlnám CoolwavesTM proniknout do hloubky a rozrušit bunečné membrány podkožních tukových buněk. Stimulací fyziologických metabolických procesů (především rozkladu tuku pomocí makrofágů, tzv. makrofágová lipolýza) je lyzát následně eliminován. Chladící systém integrovaný do sond zajišťuje, že tukové buňky (adipocyty) jsou rozložené za podmínky úplného bezpečí pro kůži a maximálního komfortu pro pacienta.

  • Celulitida: Mělká sonda účinně cílí na spojovací septa mezi tukovými lalůčky u pokročilejších stadií celulitidy (pro kterou je typický efekt ”pomerančové kůry”).

  • Zpevnění kůže: Speciální mikrovlny systému Onda vyvolávají okamžité smrštění kolagénových vláken v kůži a stimulují tvorbu nového kolagénu. Díky tomu je tkáň pevnější a více tonizovaná.


  PLUSY Ondy:

  CoolwavesTM – Onda je jediný systém, který využívá speciální mikrovlny k bezpečnému zaměření podkožního tuku s maximem pacientského komfortu.

  Řešení Vše-V-Jednom – Jediné účinné řešení lokálního nahromadění tuku, celulitidy a kožní ochablosti.

  Chytré Sondy – LED systém umožňuje chytrým sondám poskytovat obsluze během procedury intuitivní navádění, co zaručí, že ošetření je i bezpečné i účinné.

  Chlazení Kůže – Integrovaný kontaktní systém chlazení kůže.

  Jednoduché & Uživatelsky Přátelské – Tým DEKY pro výzkum a vývoj dal Ondě ergonomický atraktivní dizajn ve formě kompaktní struktury s moderními liniemi; intuitivní jednoduchý software, který pomáhá obsluze provádět ošetření, zatímco chlazené ergonomické sondy zaručují, že sezení proběhnou náležitě a poskytují uživateli varování, pokud by procedura nebyla prováděna správně.

  Další Benefity – naprostá spokojenost pacienta

   

  Specialně navržené chytré sondy: Hluboká & Mělká.

  Vnitřní mechanizmy Onda sond jsou navržené tak, aby vysílali CoolwavesTM kontrolovaným způsobem, cílili energii jen tam, kde je potřeba (například v podkožní tukové tkáni v případě lokálního nahromadění tuku) a přitom zachovali přilehlé tkáně neporušené. Tyto dvě sondy se liší v hloubce účinku, každá z nich je navržená pro jinou části těla a jinou vadu na kráse.

   

  Coolwaves TM : Nový Koncept Energie

  Mikrovlny patří do velké rodiny elektromagnetických vln [rozsah frekvencí 1 - 300 GHz]. Dnes jsou běžné v mnoha oblastech běžného života včetně medicínské oblasti, a to na diagnostické i léčebné účely.

  Avšak ne všechny mikrovlny jsou stejné. Žádné jiné těleso neemituje mikrovlny tak jako chytré sondy systému Onda !

  Vlivem absorbce mikrovln začínají molekuly oscilovat a vibrovat, a tím zahřívají prostředí, v kterém se nacházejí.

  80% - Energie CoolwavesTM cílí na tukové buňky

  20% - Způsobuje sekundární povrchový tepelný efekt

  Sondy systému Onda generují mikrovlny o frekvenci 2.45 GHz. Je to frekvence, která je

  přednostně absorbovaná tukovými molekulami než molekulami vody. Vodivost epidermis a dermis, které obsahují spoustu vody, ale žádný tuk, je proto mnohem vyšší než vodivost podkoží.

  Z toho důvodu, když CoolwavesTM pronikají do pokožky, projdou přes vrchní vrstvy bez toho, aby je přehřály (zde se využije cca 20% energie z mikrovln), zatímco jejich faktické působení se koncentruje na podkožní tuk, který je silně absorbuje (cca 80% energie). Naproti tomu tradiční rádiofrekvenční systémy (rozsah frekvencí 0.1 - 40 MHz) působí jen na povrchu, jelikož jsou vysoce absorbované molekulami vody. To znamená, nejenom že se jim nedaří proniknout do hloubky, aby zasáhly tuk, ale také představují riziko poškození kůže.