English (United Kingdom)Čeština (Česká republika)

LPG

  • CELLU MG – přístrojové lymfodrenážní odstranění celulitidy

    Revoluční metoda v oblasti boje s celulitidou. Jedná se o neinvazivní a bezbolestnou proceduru, kterou využívají odborníci v oboru péče o zdraví a krásu a zaujímá i významné místo v práci fyzioterapeuta.

    Celulitidu nelze odstranit jenom cvičením a redukčními dietami. Léčba musí být vedena velmi komplexně, svědomitě a nejlépe s odborným lékařským dohledem.

    Proto si Vám dovolujeme představit a nabídnout revoluční metodu v oblasti odstraňovaní celulitidy. Je jím neinvazní, bezbolestná péče prostřednictví metody LPG Lipomassage. Metodu LPG využívají odborníci v oboru péče o zdraví a krásu, kteří jsou speciálně vyškoleni a vybaveni přístrojem Cellu M6. Pokročilá technologie Cellu M6 Keymodule S dává možnost dosáhnout optimálního mechanického působení na tkáně, zejména na tukové buňky v hypodermis. Tato kožní gymnastika pomáhá vrátit pojivové tkáni ztracenou harmonii, pomáhá zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podpořit eliminaci metabolického odpadu. Výsledkem jsou štíhlejší, vyrýsovanější křivky těla, příjemný pocit pohody a relaxace. Ošetření nevyžaduje podávání jakýchkoli chemických prostředků. Je jednoduše založeno na obnovení a aktivaci přirozených funkcí organismu a kůže. Studie prokázaly, že LPG Lipomassage aktivuje adipocyty (tukové buňky)skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků). Lipomassage také stimuluje fibroblasty (zpevňuje pokožku), rozbíjí tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.