English (United Kingdom)Čeština (Česká republika)

UltraContour

 • ULTRACONTOUR – ultrazvuková neinvazivní liposukce a odstranění celulitidy

  Zcela neinvazivní a bezbolestný zákrok na odstranění lokalizovaného tuku

  Jedná se nejnovější ultrazvukovou technologii používanou pro bezbolestné a neinvazivní odstranění tuku z problematických partií těla. Vlivem vysoce intenzivních ultrazvukových vln dochází k rozdělení tukové tkáně na jednotlivé buňky. Stěny tukových buněk praskají a jejich obsah (tuk) se dostává do mezibuněčných prostor. Bezprostředně poté následuje počítačem řízená ultrazvuková lymfodrenáž, díky které je uvolněný tuk z tkání transportován přirozenými metabolickými cestami do jater, kde je zpracován.

  Průměrný úbytek tukové tkáně je po 5ti ošetření 3 – 6cm. Ošetření trvá 1h, opakuje se cca po 1 týdnu.Nejčastěji provádíme liposukci na břiše, zadku, stehnech, ovšem ošetřena může být téměř jakákoliv partie těla. Ideálním klientem je žena či muž ve věku 20 – 60 let, BMI 25 – 35.

  Jak probíhá ošetření přístrojem Ultracontour ?
  Při ošetření pohodlně ležíte. Terapeut nejdříve speciální sondou aplikuje na ošetřovanou oblast ultrazvukové impulzy, které naruší stěnu tukových buněk a jejich obsah se tak dostává do mezibuněčných prostor. Tato fáze trvá 25 minut. Následuje nezbytná drenážní část ošetření. Ta umožňuje odplavení uvolněného tuku a odpadních látek z organizmu a podporuje funkci lymfatického systému. Drenáž probíhá 20 minut.

  Proč se při ošetření používá ultrazvukový gel?
  Ultrazvuk se nešíří vodou ani vzduchem. Vrstva gelu zajišťuje možnost proniknutí ultrazvukových impulzů k tukové buňce.

  Stačí, když na ošetření přijdu jednou?
  Doporučujeme alespoň 3-6 ošetření, která se provádí 1x týdně.

  Jak budu ošetření vnímat, bolí to?
  Ošetření UltraContourem nebolí. Můžete vnímat pouze drobné chvění, mravenčení, nebo pocit tepla.

  Co je to U.Lift a čím se od klasického Ultracontouru liší ?
  U.lift  je nový modul UltraContouru.  Ošetření problémové oblasti se provádí s použitím aplikační sondy, která je zaměřena mělčeji a přináší tak pozitivní efekt lipolýzy do partií postižených celulitidou.

  Může toto ošetření podstoupit každý?
  UltraContour má kontraindikace, mezi které patří těhotenství, kojení, kovové implantáty v místě ošetření a závažná metabolická onemocnění. Před zahájením série ošetření budete svůj zdravotní stav konzultovat se specialistou.

  Mohu nějak zlepšit výsledky ošetření?
  Pro optimalizaci efektu doporučujeme dodržovat pitný režim, omezit sladká a tučná jídla a zvýšit pohybovou aktivitu. Tato opatření mohou výrazně ovlivnit hlavně drenážní fázi ošetření.  Váš stravovací režim můžete v našem centru zkonzultovat s výživovým specialistou. U klientek s oslabenou funkcí lymfatického systému je vhodné přidat mechanickou lymfodrenáž, kterou provádíme přístrojem LPG. Obě techniky (UC a LPG) se dají i současně kombinovat.